Otwarcie wystawy: Inka Rosocha. Nie mogę na to patrzeć

Otwarcie wystawy: Inka Rosocha. Nie mogę na to patrzeć

  • Data:24 maja 2024, godz.: 18:00
  • Kategoria:Otwarcie wystawy
  • Miejsce:Galeria TCK
  • Bilety:Wstęp wolny

Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy, które odbędzie się z udziałem znanej artystki Inki Rosochy oraz wybitnego psychoterapeuty Wojciecha Eichelbergera.

 

Wydarzenie to będzie okazją do zapoznania się z niezwykłymi pracami Inki Rosochy oraz do wzięcia udziału rozmowach związanych z tematyką wystawy.

Inka Rosocha to autorka znana z głębokiego zaangażowania społecznego i artystycznej wrażliwości. Stworzyła projekt, który ma na celu zwrócenie uwagi na współczesne podziały społeczne i kryzysy. Artystka przez swoje fotografie tworzy „wspólnotę współodczuwania”, łącząc ludzi o różnych perspektywach i uczuciach. Jej prace to lustrzane odzwierciedlenie uczuć wywołanych przez globalne problemy i osobiste doświadczenia. Na fotografiach zobaczymy ludzi kina, znane aktorki i aktorów, reżyserów. Eksponaty mają moc edukacyjną, terapeutyczną i prospołeczną, zachęcają do refleksji i obywatelskiej odwagi. 

 

Miejsce: Galeria TCK (Tarnów, Rynek 5)
Otwarcie wystawy: 24.05.2024 r., godz. 18.00
Ekspozycja: 25.05-8.06.2024 r. (pon.-pt. 10:00-18:00, sb. 10:00-17:00)
Organizator: Tarnowskie Centrum Kultury

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.